Inteligentní osvětlení

Inteligentní osvětlení


Systémy řízení osvětlení myslí na pohodlí svých uživatelů a také efektivitu, která je důležitá pro úsporu energie a tím i finančních prostředků.

Díky programovatelnosti osvětlení, lze zajistit široké využití nejen v obytném domě, ale i komerčních a nákupních centrech.


Stmívání

U světel lze nastavit intenzity osvětlení. Lze regulovat plynulé postupné rozsvěcení či zhasínání. Také pokud například sledujeme televizi, je příjemné mít osvětlení na 50% běžného světla.


Automatické zapnutí při pohybu

Pokud se například na chodbě pohybujeme pouze krátce (přecházíme z místnosti do místnosti), lze osvětlení spínat pomocí pohybových senzorů. Tím zajistíme, že světlo nesvítí zbytečně a spoříme energii.


Světelné scény

Podle aktivity, kterou v dané místnosti vykonáváte, můžete volit světelnou scénu. Ta je nastavena dle vašich preferencí a dokáže tak jednoduchým přepnutím ovládače či časovým nastavením ovládat např. 5 různých svítidel a jejich intenzitu. Jiný program určitě zvolíte ke sledování TV, čtení knihy, párty s přátelil či intimní chvilce s blízkými.

Téma měsíce
Proč bych měl chtít chytrý dům?

Co všechno mě chytrý dům nabízí, v porovnání s klasickou elektroinstalací? Všichni mě straší pořizovacímí náklady, ale tím, že jde o zbytečnost. Je to pravda?

Proč bych měl chtít chytrý dům?
více zde ..  /  archiv  /  připravujeme
Aktuální informace


Kontakty

ComArr spol. s r. o.

Tolarova 291
533 51 Pardubice
Česká republika

Tel.: +420 466 889 111
Fax : +420 466 415 481
E-mail: info@chytredomy.cz