Chytré zabezpečení

Chytré zabezpečení


Kdo z nás by nechtěl být v bezpečí a nechtěl zajistit bezpečí svým blízkým. Systémy inteligentní elektroinstalace na to zajisté myslí. Např. hlídání světel, vypínání nebezpečných zásuvek, ale i možnost propojení se systémem EZS. Také lze ovládat zámky v domě, garážová vrata apod. Vše lze navíc kontrolovat a spravovat prostřednictvím internetu, takže máme maximální jistotu.

Chytré rolety

Chceme-li spořit energii, zajistit si komfort bydlení či zvýšit zabezpečení našeho domu, jsou dnes venkovní rolety či žaluzie již samozřejmostí. Máme-li jich na domu více, doplníme je motorickým pohonem. Díky inteligentní elektroinstalaci budeme mít také špičkově vyřešeno ovládání. Rolety se nám v ranních hodinách sami otevřou a večer spustí. Mohou reagovat i na počasí během dne a ve spolupráci s meteorologickou stanicí se chovat v závislosti na počasí. Bude-li chladno, zatáhnou se apod.

Téma měsíce
Proč bych měl chtít chytrý dům?

Co všechno mě chytrý dům nabízí, v porovnání s klasickou elektroinstalací? Všichni mě straší pořizovacímí náklady, ale tím, že jde o zbytečnost. Je to pravda?

Proč bych měl chtít chytrý dům?
více zde ..  /  archiv  /  připravujeme
Aktuální informace


Kontakty

ComArr spol. s r. o.

Tolarova 291
533 51 Pardubice
Česká republika

Tel.: +420 466 889 111
Fax : +420 466 415 481
E-mail: info@chytredomy.cz